Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gáz, ha a túrós sütibe, a...

Gáz, ha a túrós sütibe, a túróban tojás van nyersen?

Figyelt kérdés

Olyan sütit sütöttem (Mirinda szelet), aminél csak a tésztát kell sütni, a túrós és kólás réteget utólag kell rá tenni, majd hűtőbe.


Viszont a túrós töltelékbe ütöttem 1 db tojást, hogy lágyabb legyen, és utólag esett le, hogy az a rész nem került a sütőbe.


Most dobjam ki?


dec. 30. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis kellene kidobni. Vannak olyan ételek, amikben nyers tojás van, pl. a klasszikus tiramisu is ilyen. Ha jó helyről van a tojás, és nem régi, akkor főleg télen nem kell ezt túlgondolni.
dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyám tojássárgáját kevert ki nekünk cukorral gyerekkorunkban. És szárított porított nyers tojáshéj volt a vitaminunk. Még élünk. Ne parázd túl az életet.
dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a jó ég bajod lenne?
dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Szalmonella.
dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es egyáltalán nem gyakori annyira, hogy ne fogyaszthassunk nyers tojást.
dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé gasztrobarbarizmus.
dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


Igen:)

De esküszöm így volt a receptben, nagyon száraz túrót vettem, máskor majd figyelek, ha olyat sütök, ahol nem megy a sütőbe a túró, akkor lágyabb túrót vegyek.

dec. 31. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!