Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Romlott lehetett a tojás?

Nonameboy45 kérdése:

Romlott lehetett a tojás?

Figyelt kérdés
Most az előbb kb.1 orája ettem főtt tojást kb.1,5-2 darabot mikor észre vettem,hogy nagyon erős tojás szaga van.Anya szerint is erős nagyon a szaga.Egyébként nemrég vásárolt tojás,08.17-ig jó.Ízével nem volt gond.Utána amikor ez történt,felütöttem egyet egy tányérba és nem volt baja.Normális volt.Csak a szaga az a főttnek 🤢
2020. aug. 9. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
NEm valószínü, inkább a táp szaga érzödhetett jobban
2020. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tojasnak alapból van egy szaga. Ha az íze jó volt, nem hiszem, hogy gond lesz.
2020. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szokott szaga lenni a főtt tojással ha nagyon sokáig főzik.
2020. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megette a fene, ha a tojásnak SZAGA van. Márpedig manapság valamennyi, a boltban vásároltnak van. Hogy is ne lenne, mikor tele van növényvédőszer-maradványokkal, hormonokkal, Lizinnel, antibiotikummal, stb. Iszonyat, hogy mit etetnek a tyúkokkal.
2020. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!