Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány nap alatt múlik el a...

Hány nap alatt múlik el a gennyes torokgyulladás,ha antibiotikumot szedek rá?

Figyelt kérdés
Szombat óta nagyon fáj a torkom, így tegnap voltam az ügyeleten,kaptam antibiotikumot. Lázcsillapítót is kell szednem,mert folyamatosan 38 fok körüli lázam van. Dorithricint is szedek. 4 óránként iszom a Flector port. Tegnap még segített annyit,hogy kétszer tudtam aludni egy-egy órát,de most este csak 20 percet tudtam aludni. Ahogy beveszem,kb 1 óra múlva hat annyira,hogy tudjak pihenni egy órát,utána jön két óra szenvedés a következő adagig. Van egy egy éves és egy három éves gyermekem,tehát napközben nem igazán tudok aludni.

jan. 2. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. másfél hét. De nem múlik el teljesen, ahhoz még kell egy hét legalább.
jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha antibiotikumot kaptál, ugye tudod, hogy kell valami gyomorvédőt is szedni hozzá, patikában adnak, különben teljesen elmegy az étvágyad, és annyi ideig kell szedni az antibiotikumot, amíg el nem fogy, még akkor is, ha már jól érzed magad, mert visszaesel.
jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
propolisz a nyerő
jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!