Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a jobb vakcina a...

Melyik a jobb vakcina a Spikevax (Moderna) monovalens XBB, vagy a korábbi Pfizer bivalens (Wu/Om BA1.2)?

Figyelt kérdés
"Az Országos Kórházi Főigazgatóság kérésére az oltópontok új időpontokat nyitottak a foglalórendszerükben, a lap információi szerint az új omikron variánsok elleni Spikevax (Moderna) monovalens XBB, és egy korábbi Pfizer bivalens (Wu/Om BA1.2) vakcina egyaránt elérhető."

#oltás #COVID #Spikevax #Monovalens #Bivalens
jan. 10. 09:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

Egy kutya, mindkettő vérsűrűséget okoz, vérrögképződési, szívizomgyulladási kockázatot, ízület problémákat, genetikai problémákat hozhat felszínre.


Egy már a WHO által is közönséges felső légúti megbetegedéssé leminősített nátha ellen nincs értelme ilyen kockázatos vakcinával védekezni, egy egészséges szervezet le kell hogy győzze.


Mellesleg amikor megjelenik egy vakcina akkor már az eredeti vírus, amely ellen hivatott tenni, már a fasorban sincs, rég megváltozott. Semmi értelme. Ezért van immunrendszer, ezért kell hogy a szervezet érintkezzen kórokozókkal.

jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1 Még nem ismert a Covid által esetlegesen okozott hosszútávú károsodás. Ezért jobb a védekezés.


Pont amit írsz, az miatt egy egészséges immunrendszernek simán le kell tudni győznie a védőoltást. Pont ezért vannak oltások!


Mindig a védőoltás vs vírus által okozott lehetséges károkat kell összehasonlítani és az alapján egyénileg dönteni!

jan. 10. 10:37
 3/24 A kérdező kommentje:
De ne térjünk el a kérdéstől!
jan. 10. 10:38
 4/24 anonim ***** válasza:
34%

#2! Én nem értem, miért gondolkodtok ilyen bután.

"Még nem ismert a Covid által esetlegesen okozott hosszútávú károsodás."

Azt viszont csont nélkül benyelitek, hogy az oltásnak nem lehet hosszútávú mellékhatása. Ugyan miért? Mivel covid régebb óta van, mint oltás pont, hogy annak kéne jobban ismerni a hosszútávú hatásait. Gondolkodásotok minden logikát nélkülöz. Pontosabban nem is nevezhető gondolkodásnak. Egyszerűen csak elhisztek bármit, amit valaki mond.

jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Több tucat oltott embert ismerek akik megbánták és már különféle nyavajától szenvednek ami csak az oltás óta jelentkezett, sajnos elhunyt ismerős is van, aki minden bizonnyal még itt lenne ha nem adta volna be a derekát a propagandának.


Azt sem értem hogy ti nagy oltás pártiak képesek vagytok belátni az élelmiszeripar mocsokságait meg hogy a gyógyszeripar tudatosan mérgez minket, függővé tesz, beteggé tesz minket, hogy a gyógyszereit megvásároljuk, de azt nem vagytok képesek elfogadni hogy az újfajta mrna vakcinák pontosan ilyen hatással birhatnak.

jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Srácok! Megkérek mindekit, hogy a kérdésre válaszoljon.

...bár tudom hiába :D

jan. 10. 13:44
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

#6!Ok.Mindkettő egyformán sz@r😁

#4

jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét!
jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8 az volt eddig a legértelmesebb hozzászólás! :)))
jan. 10. 15:17
 10/24 anonim ***** válasza:
11%

#9! Hé, az enyémmel mi baj? A kérdésre válaszoltam.😡

#7

jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!