Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok, akik tagadják a koronaví...

Azok, akik tagadják a koronavírust, mivel magyarázzák azokat azt a tényt, hogy ott, ahol nem sikerült visszafogni a terjedést, több mint 3-szor annyian haltak meg az év adott időszakában, mint a korábbi években/évtizedekben bármikor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 80-90%-a az embereknek tagadja a vírust. Tudomány/orvostudomány ellenes a többség, illetve azt gondolják, ez az egész csak azért van, hogy eladósítsák az országokat és a valójában vírus egyáltalán nem veszélyes. De erre azért kíváncsi lennék, erre mit mondanak.

#összeesküvés-elmélet #koronavírus #orvostudmány ellenesség
2020. júl. 26. 17:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A kérdésben van egy elírás, az *azokat* szó véletlen maradt benne. Mielőtt elkezdik sokan, hogy írni se tudok. :)
2020. júl. 26. 17:47
 2/19 A kérdező kommentje:
Van még pár elírás a kommentben is. Nem fért ki a kérdés, ezért át kellett szerkesztenem, ennyi az oka...
2020. júl. 26. 17:50
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintük a halálozási adatok is hamisak.

Ha egyszer már eljutottak odáig hogy a korona kamu, akkor már nem nehéz ezt is hozzátenni.

2020. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és még egy. Szerintem az emberek nagy része szerencsére komolyan veszi a vírust itt Magyarorszàgon.
2020. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ha szerintük azok az adatok is hamisak, akkor erre milyen bizonyítékuk van? Ha hamisak az adatok, akkor világszerte mindenhol hamisnak kell lenniük, magyarul minden kormány benne kell, hogy legyen. Ez mennyire reális?


Én pont az ellenkezőjét tapasztalom egyébként. De az is lehet, hogy a kommentelők között többségben vannak a tagadók.

2020. júl. 26. 18:02
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Miért neked milyen bizonyítékot van hogy úgy van ahogy a tv-ben hallod?
2020. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Neked milyen bizonyítékod van arra, hogy az összes halálozási adat hamis?

Miért reálisabb elhinni egy ilyen világméretű összeesküvést (ami egyébként teljesen logikátlan), minthogy a vírus mégiscsak létezik. Mennyire reális azt gondolni, hogy a vírus minden tünete hazugság és bárki, aki belehalt, az biztosan nem emiatt volt?

2020. júl. 26. 18:07
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Látod, te is csak annyit tudsz amit a híradóban a szádba adnak.
2020. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért az adatoknak utána lehet nézni. És nem feltétlen csak az MTV híradójából tájékozódni.
2020. júl. 26. 18:09
 10/19 A kérdező kommentje:
Én inkább hiszek a virológusoknak és orvosoknak, akik adatokkal tudják alátámasztani a helyzetet, mint egy teljesen logikátlan összeesküvés-elméletnek. Tudom, biztosan hamisítják, és az interneten fellelhető összes adat hamis.
2020. júl. 26. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!