Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hőemelkedésem van és nagyon...

Hőemelkedésem van és nagyon piros az arcom.Fejem néha fáj de nem vészes és a mellkasom fáj de csak 1 pont a bordáim között mintha megütöttem volna pedig nem ütöttem meg Minek a tünetei ezek?

Figyelt kérdés
mi lehet ez?
2009. jan. 4. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tüdőgyulladás? Megfázás, nátha?

Esetleg bordatörés? bár szerintem az nem.


Vegyél be C-vitamint és Rubophent. Az láz és fájdalomcsillapító. Ha pár nap alatt nem javul, akkor orvos.

2009. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi

hát tegnap óta ez van bordatörés tuti nemXD:D

nátha szerintem nem mert nem fújom az orrom

most vgayok túl néhány napja egy jó kis megfázáson de annak 3-4 napja ha nem több.

2009. jan. 4. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
C vitaminból a nap folyamán legalább 500 milligrammot, az már kezd hatni, ha nem változik a második napra sem nyugodt lélekkel 1000 mg-ra emelheted.
2009. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezek amolyan utóhatások :)

Szerintem ne aggódj túlzottan, biztos a megfázásoddal függ össze valamilyen módon. Kúráld ki magad, aztán ennyi.

2009. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:d

remélem téleg csak utóhatás

és köszi a c-vitamin tippet

2009. jan. 4. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a hátfájás nem enyhül, akkor erős a tüdőgyulladás gyanúja.
2009. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

szerencsére nem tüdőgyulladás

2009. jan. 6. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!