Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez valószínűleg rheuma lehet?

Ez valószínűleg rheuma lehet?

Figyelt kérdés

En most egy kicsit stresszesebb időszakon megyek keresztül, 27 eves vagyok. Kb. 1 hete testszerte fájnak az ízületeim. Vannak területek, amiknek a fájdalmát tudom valamihez kötni általában, de ez nem igazán normális hogy egyszerre ennyi helyen. Családban vannak rheumás betegek.


Egyébként kigyógyulóban vagyok egy torokgyulladásból, nemrég ért véget a menstruációm, mindkettő kiválthat erősebb fájdalmat, de ez már nagyon kellemetlen szintű, kb. Kenyszert érzek hogy feküdjek vele.



jan. 31. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kellene szedned valamit, mert ez nem természetes.

Én is így voltam, mindenem fájt, és állandóan fáradt voltam.

Kellene neked egy jó magnézium, D vitamin, cink. De a gyógyszertári ibuprofen is nagyon jó az izületekre.

Próbáld meg ezeket, mert nem vészesen drága dolgok.

Torokgyuszi, menstruáció, ezek nagyon letudják gyöngíteni a szervezezet.

febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szedek én mindent, bár jobbára csak ilyen Jutavit márkákra van pénzem, eszem elég zöldet is... Az Ibuprofent (Algoflex) szedem mindenre is, mensi, migrén pl. :D Cinket még nem szedtem.


Amúgy tegnap bevettem 1 algflexet és bekentem magam Flectorral plusz aludtam 10 órát es ma már sokkal jobban vagyok! Javasoltak góckutatást is.


Amúgy én elindulok endokrinológiai irányba, már más gondom is van. Hátha pár labor már kimutat valamit, első körben IR-t vagy pajzsmirigy-alulműködést...

febr. 1. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Rendben.

Ez egy jó iràny, akkor jöhet egy teljes kivizsgálás, hátha kiderül valami.

A Jutavit márka egyébként nem rossz. Beszéltem olyannal, aki volt üzemlátogatáson ennél a cégnél, és nagyon jó volt a véleménye.

Jutavitnek van szerves cinkje szelénje, ezek is mind fontosak és jók.

10 óra alvás az azért már elég jó emberes, de ártani nem árt. 😌

1#

febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem így terveztem csak nagyon kínlódtam egy egyetemi határidővel, PhD hallgató vagyok és ezerrel írnom kell a cikkeimet, különben nehezen fogom tudni beadni a disszertációm jövőre. Nagyooon sok idő amíg àtmegy a rostán 1-1 cikk és hajlandóak publikálni. :O
febr. 1. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Így már érthető.

Akkor az élet neked sem habostorta.

De ha túl leszel az egyetemen, akkor viszont meglesz a munkád gyümölcse.

febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!