Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A manduláim okozhatják ezt a...

A manduláim okozhatják ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Egy kis segítséget szeretnék kérni, időközönként előjönnek csúnya pattanások az arcomon, leginkább az orcámon illetve az állam vonalán. Ezek általában fájdalmas, nagy dudorok, nem kinyomhatóak és az utóbbi 3 hónapban jöttek elő újból. Nem vészesek, de zavaróak számomra. Viszont ami aggaszt, hogy novemberben elkezdtem kínlódni a manduláimmal (körülbelül azóta is jelennek meg ezek a pattanások és úgymond azon a vonalon is kijönnek, ahol a manduláim helyezkednek el). Úgymond mandulakövek vannak rajta, illetve másfél hónapon belül 3x volt begyulladva a mandulám. Decemberben kettő antibiotikum kúrán is voltam, abban az időszakban teljesen letisztult az arcom, nem jött ki elő egyetlen egy fájdalmas gumó sem. Viszont januárban elkezdtem újból érezni ezeket a kis mandulakövet, a torkom újból reszel, érzem, hogy ott valami nem oké. Lehetséges, hogy ezek a mandulák már gócok és ettől jönnek ki ezek a pattanások? Szeretnék megfelelő irányba elindulni. Köszönöm előre is a válaszokat!

febr. 5. 09:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!