Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombás láb ellen mi a leghatás...

Gombás láb ellen mi a leghatásosabb megoldás?

Figyelt kérdés

Olyan elviselhetetlenül büdös a lábam hogy nincsenek rá szavak.

december-január úgy jártam dolgozni hogy 3pár vastag zoknival hogy ne fagyjak meg mivel a munkahelyen nem a legjobb az időjárás... zoknik amiket hordok nem jó minőségűek, piacon vásároltak (kinai termék)

most már csak egy pár zoknit hordok mivel már jobb idő van de egy pár zokni levétele után is brutális szaga van a lábamnak, és fürdés után is...

mi lenne a legjobb megoldás számomra?


febr. 18. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura, de nekem a sima teafaolaj vált be egyedül. Próbáltam mindenféle gomba elleni krémeket meg ecsetelőket és nem múlt el. Kb. egy év alatt rendbetette a teafaolaj. A lábvízbe tettem belőle, meg közvetlenül a körmömre is csepegtettem minden nap.
febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rossz a méregtelenítés a szervezetedben

Ha bűzös a lábad érdemes másik cipőt választani

Még a legolcsóbb munkavédelmi bakancsokbann is jó a szellőzés télen nyáron vegyél egyet és ne műszálas zoknikban járkálj


Ha nagyon súlyosan gombás a lábam akkor én Digifungin port használok szerintem a Canestennél is jobb de ha gombás a lábad akkor ne nagyon járkálj zárt cipőben és zokniban ahol megoldható ott mezítláb legyél még alvás közben is


Például én úgy szoktam, hogy általában ha gombás a lábam akkor mezítláb vagyok amikor csak lehet, sokat levegőztetem és napoztatom a lábam egyből gyilkolja a gombát

Egyébként meg ha zoknit kell húzni akkor meg előtte Digifungint szórok a lábamra és arra húzom a zoknit

Estére meg Canestent kenek a lábamra vékonyan

A körömgomba más téma, sokáig tart a gyógyulási idő lehet teljes műtéti körömeltávolítással is járhat esetenként

Volt egyszer olyan gombás a lábam, hogy még nemhogy a bőrgyógyászaton hanem már a sebészeten is rosszul lettek volna ha látják egyszer de utána begyógyult szépen mert nyáron is bakancsban jártam de én sosem éreztem, hogy különösebben erősebb szaggal járt volna

febr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Munkavédelmi cipőben dolgozom mert kötelező, és elégé zárt és nem szellőzik egyáltalán.
febr. 18. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok elképzelni MO-n olyan hideget, ahova 3 zokni kellene cipővel. Ha mégis, akkor 4 nadrág és 5 kabát is.
febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!