Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb probiotikum?

Melyik a legjobb probiotikum?

Figyelt kérdés

Amit néztem az a Biokult illetve Progastro.

Rendszertelenül étkezem sajnos, próbálok odafigyelni de gondoltam megtámogatom a szervezetem probiotikummal is, mert nagyon stresszes időszakom van és érzem hogy gyenge vagyok.

Sokszor étvágyam sincs, szorongok, pánikolok.

Pszichológushoz járok, próbáljuk megfejteni az okát de addig míg nem javul érzem hogy teljesen legyengül ennek köszönhetően az immunrendszerem.



febr. 24. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A ProGastro inkább akkor ajánlott, ha gyomor-bèlrendszeri panaszok is vannak.

Protexin Balance pl egész jó.

febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Yiya probiotikumai.
febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha pl a candida elszaporodott akkornis hasztnálható a Progastro?
febr. 24. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Az inkább akkor javasolt, ha mondjuk hasmenésed van gyakran, puffadsz, ilyenek.
febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Yiya Probio Fem arra is jó kérdező. A felsorolásban írják sok más mellett ezt is: Felborult hüvelyflóra, bakteriális vaginózis, gombás fertőzés, Candida kiegészítő kezelésében, Egészséges mikrobiom elősegítésében, tápanyagok hasznosulásának fokozásában, bélfalak épségének megőrzésében.
febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
22%
A probiotikum annyit ér,mint halottnak a csók. Egy egészséges bélflóra mintegy 1800 baktériumtörzsből tevődik össze. A probiotikumokban jó, ha 6-7 faj szaporítóanyaga van jelen.
febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Ezt nem logika alapján kell kigondolni, hanem a tapasztalati orvoslás milliós statisztikái mondják, hogy a probiotikum működik. Pl.ha fosol az antibiotikumtól és elkezded tolni mellé a probiotikumot és hoppá, megszűnik a hasmars.

A Yiyára még egy szavazat, plusz van a Müllerben BioPrimo sajátmárkás probiotikum, az is elég jó, de a yiyához jobb a tudományos háttér. Az ilyen biokult, protexin, progastro a vicc kategória ezekhez képest, bár a biokultban jó sokféle törzs van, de a yiyából van két olyan, amit felvaltva vagy együtt is ajánlott szedni és akkor abban is ugyanannyi törzs lesz, csak épp vagy harmincszor annyi hatőanyaggal.

febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Protexin balance!
márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!