Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Duzzadt orrnyalkahartya mitol...

Duzzadt orrnyalkahartya mitol lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb egy hete bedugulgat az orrom, altalaban csak az egyik, de nem vagyok beteg se semmi. Nem a takony miatt van hiszen fújtam és semmi, és nem is olyan erzes mintha azzal lenne tele. Megneztem ma a tukorben vakuval (lehet undinak hangzik de kivancsi voltam mi lehet) es lattam hogy amig az egyik orrlyukamban teljesen sok hely van a levego kibe tavozasahoz a masiknal epp hogy van egy kicsi. Orrsprevel egy ido utan elmulik de nem akarok ra szokni. Egyetlen allergiam van a Parlagfu, de az nyaron szokott kijonni rajtam. Szerintetek?

febr. 24. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Idővel alakulhat ki új allergia, de enyhe az időjárás és egyes növények már elkezdték szórni a polleneket. De lehet pl. porra, poratkára is. Érdemes időnként kicserélni a párnát/paplant vagy kimosni őket, nemcsak a huzatot. Az ágybetétet is megéri rendszeresen kiporszívózni.

Az orrspray kb. egy hét után már inkább árt mint használ. A sós vizes inhalálás segíthet.

febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orrsövény ferdülésed nincs? Vagy nem sértetted meg valahogy véletlenül? Tengervizes orrspray-t próbáld meg, az tisztít és nyugtat is.
febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igyál meg naponta két három liter vizet

Lehet valami gyulladás vagy bakteriális fertőzés, a víz el fogja mulasztani

Ha nem akkor fül orr gégészet

Az orrspray csak rövidtávú megoldás és teljesen tönkreteszi az orrnyálkahártyát hosszútávú használata

febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!