Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphatok STD-t vagy bármit...

Elkaphatok STD-t vagy bármit egy szaunában vagy sókabinban?

Figyelt kérdés
Ma a hotelban ahol vagyunk kipróbáltam a sókabint, de szerintem előttem voltak már bent valakik, utána nem lett fertőtlenítve. Én a törölközőmre ültem rá, nem értem semmihez, de a lábam véletlenül hozzáért a fa háttámla részhez, ahová nekidőlnek az emberek. STD (pl. HIV, szifilisz stb.) terjedhet így vagy bármi más gyógyíthatatlan betegség?

márc. 2. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Jaja, te mar el is kaptal valamit, ami rogton az agyadat tamadta meg


Pszichiater segit megszabadulni a mizofobiadtol, a paranoiadtol, meg a tobbi szorongasodtol.

márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha így el lehetne kapni, akkor már az egész népesség megfertőződött volna.
márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Fertőző paranoiát kaptál el.
márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Még teherbe is eshettél. Veszélyes szórakozás ez.
márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Pont azért kell magad alá teríteni a törölközőt, hogy ha előtted valami tapló ült oda anélkül, akkor ne kapj el semmit. Ha magad alá terítetted, akkor nyugodt lehetsz, nem lesz bajod. De amúgy sem, hiszen a szauna magas hőjét nem bírják a baktériumok és a vírusok, pont ezért is egészséges.
márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon pontos észrevétel!

"Brit tudósok kimutatták"😂 hogy az említett helyeken a legnagyobb a fertőzésveszély.

márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!