Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mérgezéssel kapcsolatban...

Mérgezéssel kapcsolatban kérdeznék.panelban lakom a felső emeleten. Valószínű fertőtleníthették a rendszert mert nagyon erős maró szag volt. Nekem el kellett mennem mert rosszul voltam. Ha ez valami klórtól lehetett, kiürül a szervezetből ?

Figyelt kérdés

#labor #klór #Vegyszer mérgezés
márc. 5. 04:47
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Klor van az ivovizben. Megiszod ...

Klor van az uszodavizben. Megiszod, benyeled ...

Elsz? ... Na ugye.

márc. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az történt hogy többször visszajött a pincerészbe a szennyvíz. Már az nagyon büdös elviselhetetlen volt. Akkor szóltunk, kitisztitották.

Ez még háromszor megismétlődött...

Azt sem értem hogy miért pont a legfelső emeleten terjedt szét a szag

Már attól rosszul voltunk. De gyakorlatilag én vagyok itthon egész nap.

Kb két hete nagyon erős szúrós szag jött fel. Szintén érezhető volt a folyosón is, de valamiért nálam a lakásban nagyon. Rosszul voltam tőle és el is mentem pár napra. Velem a következő volt : hányingerem volt, állandóan mennem kellett vécére.. annyira kiszáradtam két nap alatt hogy még a sarkam is berepedt. Két napig csak feküdtem, de aludni se nagyon tudtam. A májam nagyon nyomódott.. a beleim nagyon rosszak lettek

Mentálisan is zavart voltam nagyon.

Most kezdek jobban lenni és most látom át hogy ezt az a vegyszer szag okozhatta.

Lehet hogy klóroztak a szennyvíz árasztás után. Azt mondták hogy nem tudnak róla

Ha ez mégis valami vegyszer, ki fog tisztulni a szervezetemből ?

Egyáltalán.. valahogy kimutatható ?

Még most tartok ott hogy talán már tisztán tudok gondolkodni, nem vagyok olyan gyenge és most megyek laborba.

Magán laborba megyek. Azt nem tudom hogy erre van valami ami kimutatja hogy mi történt.

Szövetkezeti a lakás és a vezető nem akar vele foglalkozni. Pedig szólunk.

márc. 5. 05:11
 3/6 A kérdező kommentje:

#2.

Nem tudom klór volt vagy valami más. De ha a gőzt lélegezzük be az is mérgező.

Arra is gondoltam. Esetleg az alattunk lévő lakásban csináltak valami rovarirtást. Az viszont nem mérgező és nincs ilyen szaga. Még rovar sincs.

Itt már a covid ideje alatt olyant is csináltak hogy fertőtlenítés jelszóval olyan erősen végig locsolták a vegyszerrel a folyosót hogy csak kiléptem a folyosó ajtaját kinyitni és Márta a szemem.. köhögtem.. könnyeztem. Sajnos akkor volt akit a mentő vitte el.

márc. 5. 05:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ilyen esetekben hogy lehet a szervezetet kitisztítani.
márc. 5. 05:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szervezeted hagyd ő majd kitisztítja magát,de neked jót tenne ha kihasználnád a jó és meleg időt többet lennél a szabadba.
márc. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Klórmésszel szoktak ilyet fertőtleníteni. Vannak káros hatásai, de annyira nem hiszem, mint amit írtál.


" Ez a termék oxidáló tulajdonsággal bír. Súlyos égési sérülést okozhat a bőrön, valamint súlyos szemkárosodást. Lenyelve ártalmas.

Irritálja a nyálkahártyákat, nyelési nehézségeket okoz emésztőszervi elváltozásokkal, hányással és hasi fájdalmakkal. "

márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!