Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen termèszetes immun...

Milyen termèszetes immun erősítőt ajánlanátok egy 13 èvesnek?

Figyelt kérdés

Gyerekem aszthmàs, ekcèmàs.Ha megfàzik, ezek a tünetek erősödnek . Az aszthma ès az ekcéma kezelve van. Nyàron kezdünk majd egy immun teràpiàt .De addig mivel tudom tàmogatni az immun rendszerèt?

Zöldsèget,gyümölcsöt eszik,de nem túl sokat.D vitamint adok neki.

Vettem Bères cseppet, de mèg szörpbe keverve is förtelmes az íze. Nem issza meg.

Ezek a gumi macis multivitaminok nem tudom èrnek e valamit.

Annàl valamivel komolyabb dologra gondolok.


márc. 23. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a betegségek nemhogy nem immunrendszer alulműködés következményei, hanem pont ellenkezőleg: túlaktiválja magát az immunrendszer. Egész biztosan nem vitaminkészítményekkel lehet rajta segíteni. Részben öröklött, azzal úgyse lehet mit kezdeni, lehet környezeti is, attól függ, hol laktok, és én hiszek benne, hogy összefügg a lelki kiegyensúlyozottsággal, bár ehhez nincs elég ismeretem. Ki is nőheti.
márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki fogja nőni szerintem, de támogatni az immunrendszert semmivel sem tudod.
márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!