Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van okom félni, vagy így nem...

Van okom félni, vagy így nem nagyon lehetséges a fertőződés?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva be kell feküdnie a fiamnak kivizsgálásra a gyermek kórházba( nephrologiai). Természetesen én is megyek vele, és attól félek össze szedünk valami fertőző betegséget. Pl. Hányást, hasmenést, rota, ilyenek. Nem tudom, hogy ahová megyünk ott van külön gyermek nephrologiai osztály, vagy be tesznek minket egy "sima"

osztályra, ezt nem mondták el.

Én már felnőttként voltam egy párszor, de sosem szedtem össze úgy semmit. Van okom félni,vagy aki olyan azt úgy is külön teszik?


márc. 29. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A kórházban meggyógyítanak, nem megfertőznek.
márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez oké,de ha valaki úgy megy be, arra értem.
márc. 29. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi erővel akárhol elkaphatsz akármit, tömegközlekedés, bolt, stb.
márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapvetoen minden kozosseg ugyanekkora veszely. A korhazi fertozes kifejezes a nem tokeletes higienia miatt mutott, legyengult embereknel nem ilyen virust jelent.
márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyulára kell mennünk,nem tudom esetleg valaki nem tud e véleményt írni? Ilyenkor ha szülővel van a gyermek olyankor nem teszik külön kórteremb őket?
márc. 30. 07:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi egyszer voltunk így kórházba, akkor 2 hónapos volt a kisfiam. Minket külön tettek, gondolom mert nagyon kicsi volt. A nagyobb gyerekek egy kupacba voltak a kórterembe a szüleikkel. Hát nem tudom én inkább fizetnék külön szobáért, az úgy elég gáz volt, messziről nézve is. Ez Jász Nagykun Szolnok megyében volt. És sajnos benne van a pakliba h összeszedtek valamit, főleg ha egy szobában többen is vannak.
ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül voltunk tegnap, és haza küldtek,mert sok a beteg címszó. Nem tudom... Persze ott ültünk az ambulancián 3-4 órát. Mi voltunk csak maszkban, meg az ápolók a váróban. Egyelőre semmi bajunk, remélem nem kaptunk el ott se semmit
ápr. 3. 22:36
 8/8 anonim válasza:
Nem gyakori nephrológián a fertőzések elkapása.
ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!