Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyulladáscsökkentők...

Milyen gyulladáscsökkentők vannak?

Figyelt kérdés

Régebben, amikor bevoltak gyulladva a beleim, az orvosom írt fel egy vényköteles gyulladáscsökkentőt, ami segített, de nem tudom, hogy mi volt az, az orvosom meg már nem dolgozik itt. Próbáltam utánanézni az interneten, de nem találom.

Tudnátok segíteni, hogy milyen gyulladáscsökkentők vannak, amik kifejezetten a bél gyulladásának kezelésére alkalmas?



ápr. 3. 08:09
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Felírni úgyis csak orvos tudja, beszélj a háziorvosoddal!
ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy felírni csak orvos tudja, tekintve, hogy vényköteles🙂 Csak ha valahol látnám a nevét, akkor tudnám, hogy azt szedtem. De azért köszi. Esetleg a kérdésemre választ tudnál adni?
ápr. 3. 11:36
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Én Cataflamot szedtem, ha ez segít rajtad.
ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!