Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nasivin helyett keresek...

Nasivin helyett keresek valami természetes gyógymódot, készítményt orrdugulásra?

Figyelt kérdés
4 hete elkaptam valamilyen vírust. Tele voltam zöld váladékkal, ami nagyon nehezen ment ki belőlem. 4. hete minden este úgy fekszem le, hogy mindkét orrlyukam be van dugulva, ezért Nasivint kell használnom. Már kitiszultam, mégis megmaradt az orrdugulás.

ápr. 12. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam orrspray függő, borzasztó, tudom.


Valakinek segít, amit az első linkelt.


Ha nem segít, megpróbálhatod ezt: fújd csak az egyik orrlyukba 1 hétig. Addig a másik meggyógyul, regenerálódik a nyálkahártya, mert most az orrspray szétcseszte (ezért tilos 3-5 napnál tovább használni). Nem lesz kellemes így aludni, tudom, hiszen csak egy orrlyukon fogsz tudni levegőt venni, de ki kell bírni.


Ha ez sem segít, akkor irány a háziorvos, felír egy szteroidos orrsprayt, az gyógyszer, nem okoz függőséget (pl. Dymista, most 6-7000 körül lehet au ára). Az meggyógyítja a nyálkahártyád kb. 1 hét alatt, és kész.


Gondolom sejted, hogy nekem végül csak az utolsó vált be, neked hátha már az első kettő opció közül elég lesz valamelyik.

ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Álmomban nem gondoltam volna, hogy függőséget fog okozni. Köszi a válaszokat!
ápr. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!