Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért gyullad be még mindig a...

Miért gyullad be még mindig a fülem a fülbevalónál?

Figyelt kérdés

Már vagy két éve, hogy kilövettem a fülem három helyen egyszerre (nem porcba). Ezek közül az egyik még mindig időnként begyullad. Nem nagyon vészesen, csak érzem, hogy feszül, látszik, hogy pirosabb. Ha kiveszem belőle a fülbevalót, akkor egy-két nap alatt visszaáll, mintha mi se történt volna, de ha beleteszem a fülbevalót, akkor 50-50%, hogy ismét begyullad.

Fertőtlenítettem már a fülem, a fülbevalót is. A fülbevaló orvosi acélból van. A többi, egyszerre lövetett lyukkal nincs ilyen gond, csak ezzel az egyel. A másik ezzel együtt lövetett lyuk közvetlen a begyulladós alatt van, szóval nem hiszem, hogy más hatások érnék az egyiket, mint a másikat.

Mi okozhatja? Mit tudok ezzel csinálni?


ápr. 22. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csereld le a fulbevalot masikra, lehet az a baj. En pl csak aranyat tudnek hordani, ha hordanek fulbevalot, minden mastol begyullad a fulem.
ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz szögben lett lőve az az egy. Nekem újszülöttként lett szúrva, de az egyik rossz szögben lett szúrva és jó néhány éve semmilyen fülbevalót nem tudok hordani. Berakom és 10 perc múlva már viszket, piros, fáj. Fertőtlenítés ellenére is. Orvosi fém, bizsu,arany,ezüst, kicsi,nagy, teljesen mindegy.
ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!