Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 5 napja nem voltam WC-n,...

5 napja nem voltam WC-n, mindent kipróbáltam. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy már nagyon sok mindent megpróbáltam, mégse tudtam wc-zni. Ettem sok gyümölcsöt, zöldséget, vagy napi 4 l vizet ittam, próbáltam a gyógynövényes hashajtó teát is, de semmi. Már egy hete vannak ezek a problémák, az első 2 napban még valamennyire tudtam, azóta viszont semmi… Most jött meg 3 napja, esetleg ezzel lehet valami összefüggés? Szüleim azt mondják, ne stresszeljek rá, azonban elég nehéz nem gondolni rá… Tanácsokat előre is nagyon köszönöm!!

máj. 27. 08:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Orvos....
máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Glicerines kúp, guttalax csepp.
máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szüleim szerint csak ne stresszeljek rá, és nem akarnak orvoshoz vinni, mert akkor csak bevonzom a betegségeket, ha ilyenre gondolok…
máj. 27. 08:38
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Zöldséget nyersen etted vagy főzve? Mert ha nyersen etted az nem ér semmit erre a problémádra.
máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Teljesen midnegy, a szüleid mit nem akarnak, hálisten nem kell a beleegyezésük hogy elmenj a háziorvoshoz és ő majd kezd vele valamit.


Amúgy meg normális táplálkozás mellett nincs ennyi ideig tartó székrekedés, szóval marha gyorsan kezdj el rendesen enni. Rendes mennyiségeket és elég zsírt is bevinni.


Nekem akkor volt ilyen szintű székrekedésem, amikor anorexiásként kb lószrt nem ettem.

máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mivel 16 éves vagyok, sajnos van beleszólásuk…
máj. 27. 11:04
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Egyedül elmehetsz a háziorvosodhoz, nem kellenek hozzá a szüleid. Én már 14 évesen is egyedül mentem.
máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kezdj el futni vagy ugrálni hogy beinduljon az inger.
máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát de egyáltalán kell?
máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Senior Séf ***** válasza:
100%

16 éves vagy. Gyógyszertárba elsétálsz, veszel glicerines végbélkúpot,és szépen feltolod magadnak. Vagy ami még jobb, veszel Miniklizmát, és azt nyomod be a végbeledbe.

És máskor figyelj oda a táplálkozásodra. Nem egészséges ez a sok agyonfinomított, bolti vacak.

máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!