Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet vérmérgezést kapni...

Lehet vérmérgezést kapni arcüreg gyulladástól ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon be volt gyulladva, infráztam és szedtem rá mindent ami itthon fellelhető (propolis, echinacea cseppek, orrcsepp, homeo stb.) estére már szépen felfakadt, nem ijedtemben meg tőle, mert volt már ilyenem. Viszont ma egész nap durván véres volt...na most ha ott elpattant egy ér, ami érintkezik ezzel a gennyes váladékkal...nem lesz belőle baj?
2010. nov. 6. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérmérgezést ilyen módon nem lehet kapni.
2010. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor jó köszönöm :)
2010. nov. 6. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:

xD vérmérgezést? :D

Elég durva lenne :P

Amúgy nem kell ennyire megijedni tőle :) Én kb. 3 hónapig hordtam ki lábon arcüreggyulladást, mert éppen nőtt a bölcsességfogam, és annak tulajdonítottam, hogy fáj a képem XD

Amikor a doki röntgenre küldött, nem lehetett átlátni a gyulladáson. Szép kép lett XD

Szóval nyugi, elég nehéz megpatkolni tőle :D 20/L

2010. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok köszi :) benne volt a pakliban, h mosolyt fakasztok, csak elég szorongásos vagyok, és ez a mai nap megijesztett egy kicsit. De akkor nyugodtan fogok aludni-h reggel tuti felkelek :D
2010. nov. 6. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Meghalni nem fogsz, de a vérzés miatt orvoshoz kell fordulnod.
2010. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ha még hétfőn is lesz, akkor mindenképpen...amúgy úgy vettem észre, hogy már kezd egyre halványodni. Talán már holnap nem is lesz vészes. Meg már nem kell olyan bitang erősen fújni mint az elején, talán szépen beforr...de ha nem múlik, megyek
2010. nov. 6. 22:45
 7/7 anonim válasza:

Nem kell aggódni , ilyen esetben általában attól szokott véres lenni a trutymó ami kijön mert

1. orrcsepp szétszedi a nyálkahártyát

2. ilyenkor a bedugult orr miatt az ember erősebben és többször fújja ami szintén vérzéshez vezethet.


Tehát no para :)

Orrcseppből kevesebbet, inhalálj többet, és lehetőleg inhalálás után ne menj ki a levegőre mert csak rosszabb lesz.

2010. nov. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!