Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 12 éves húgom bárányhimlős....

12 éves húgom bárányhimlős. én már voltam, barátnőm is, de az ő 4 éves kishúga még nem. Elkaphatja közvetetten rajtunk keresztül ha mi találkozunk?

Figyelt kérdés

Lényeg annyi, hogy húgom most először himlős, és 10napig kiírta a doki. A mi családunkban már mindenki elkapta anno, így elméletileg mi nem lehetünk hordozók. Barátnőm családja is átesett már ezen, kivéve a 4 éves kishúga. Kérdés az, hogy elkaphatja valahogy a kislány rajtunk keresztül? például ha barátnőm itt van, hazaviheti valahogy a testvérére? Mennyi ennek a valószínűsége?

Előre is köszi a segítséget!


2010. nov. 8. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha megnyalogatja a hugod a csaj kezét, aztán meg a csaj huga lenyalja a nyálat, akkor lehet. amúgy tipp, hogy negedjétek össze őket, k.rvajól jár, ha 4évesen vége, én 17 évesen kaptam el, és majdnem belehaltam, minél idősebben kapod el, annál durvább.
2010. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elkaphatja rajtatok keresztül is. Egyébként meg tényleg célszerű lenne ha most átesne rajta amig van fertőző forrás a közelben..bár az oviban nagyeséllyel úgyis elkapja a 4 éves kislány is.
2010. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 30 évesen kaptam el, 3 és fél hétig tartott (nem tíz napig...) Csak az arcomon 46 kiütés volt, a többit nem számoltam.

Jobban jár a kislány, ha elkapja. Vagy ha el akarja kerülni, van már ellene oltás.

2010. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!