Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két napja 39 fokos lázam van...

Két napja 39 fokos lázam van és nem nagyon akar lemenni egyik gyógyszertöl sem mit tegyek, menjek ügyeletre?

Figyelt kérdés
ha bemegyek mit fognak adni kaphatok szurit fáj?(eléggé félek a tütöl) és ha igen hova 18/l
2010. nov. 14. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg? Háziorvosnál voltál? Nincs valamid begyulladva? És a gyógyszer alatt a vény nélkül kapható lázcsillapítókat érted?
2010. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nincs semmi más bajom csak a láz nem voltam háziorvosnál mert péntek este kezdödött
2010. nov. 14. 09:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Nos, akkor a helyedben elmennék. A csillapíthatatlan láz más tünet nélkül elég indok, hogy ne várj holnapig, amúgy meg így a háziorvos is csak beutalót adna kivizsgálásra. Menj elébe a dolgoknak és ne várj, szerintem.

Szuriügyben: az, hogy hová kapod, attól függ, hogy mit találnak. Bárhová kaphatod. De ne félj. Azt a kis gömböcöt, amit rátesznek, szorítsd a szúrás helyére erősen, sokáig, így nem lilul be és nem lesz olyan fájdalmas a helye.

Kitartás, ne a tűre gondolj, hanem hogy meg kell gyógyulni!

Szorítok, jobbulást!



25/N

2010. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bárhová? akár a fenekembe is adhatja erre mennyi az esély nagyon fáj?
2010. nov. 14. 09:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Jaj, szegénykém, te tényleg be vagy parázva.

Én nyáron darázscsípéssel mentem az ügyeletre, ami napok latt sem lohadt le, és a fenekembe is kaptam, meg a vénámba is. Megmondom őszintén, nem tudom, melyik volt a gyulladáscsökkentő, és melyik az antitoxin, vagy mi, amit a darázs mérge ellen kaptam. Tényleg attól függ, hogy mit találnak. Meg hogy milyen gyorsan kll hatnia a szernek, a gyorsabb hatás érdekében vénába adjnak pár dolgot.

Ne ne ezen szorongj, hanem gondolj arra, hogy egy szurit simán kibírsz, míg ha vársz, akkor csak súlyosbítod az állapotod, és akkor már egy szuri se lesz elég.

Szedd össze magad, 18 éves vagy :) Mikor szúrnak, gondolj a tengerpartra (én arra szoktam).


25/N

2010. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
melyik fáj jobban? mindjárt indulok majd irok mi volt csak injekcio ne legyen
2010. nov. 14. 09:59
 7/11 anonim ***** válasza:

A fenekemben jobban éreztem, de nem fájt, inkább csípett. Olyan volt, mintha valami szer csípné (ami igaz is, mert a folyadékot éreztem, amit befecskendeztek), vagy összecsippentenék körömheggyel. A vénámban szintén csípést éreztem. Nem igazán mondanám fájdalomnak. Nézni nem kell, azt nem ajánlom, ráadásul gyorsan túlvagy rajta. És nagyon gyorsan segít is.

Úgyhogy hajrá, aztán írj, hogy mi volt. Szorítok!


25/N

2010. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És azt ne felejtsük el, hogy korántsem biztos, hogy a szuri a megoldás, lehet, hogy csak valami jó pirula kell neked. :)
2010. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
indulok majd irok
2010. nov. 14. 10:11
 10/11 A kérdező kommentje:
voltam ügyeleten megvizsgáltak valami virus fertözéstöl van a magas láz kaptam lázsillapitó injekciot a fenekembe eléggé fájt holnap meg háziorvos remélem több szuri már nem lessz
2010. nov. 14. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!