Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sötét barna vizelet, erős...

Sötét barna vizelet, erős fájdalom pisiléskor! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Angliában vagyok jelenleg,mint turista!ma reggel jelentkezett nálam a véres vizelet,erős fájdalommal kísérve pisiléskor!a napokban sátoroztam,és tegnap fürödtem a tengerben!mit tegyek?nem tudom,hogy működik itt az orosi ellátás a turistáknak,de még egy darabig itt tartózkodom!mi lehet ez,felfázás,vagy valamit elkaphattam a tengerben?mit csináljak?
2011. júl. 31. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez felfázás. Vízhajtó tea kell, meg orvos által felírt antibiotikum.
2011. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felfázás!Elég durva!Minél elöbb orvos ha tudsz!
2011. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!nem tudjátok,hogy tudnám ezt megoldani idekint?keresem interneten,de semmi értelmeset nem találok!
2011. júl. 31. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha megvan a háziorvosod száma, akkor én esetleg felhívnám telefonon, hogy mit ajánlana. Nekem volt ilyen problémám, hogy ennyire súlyosan felfáztam és több hétig kellett antibiotikumot szednem, mire teljesen elmúlt.
2011. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem máskor külföldön jött ki a vesekövem és senki nek tudott mit csinálni, nagy nehezen kaptam NoSpa-t.
2011. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom mi lesz!szinte olyan,mintha csak vér jönne,annyira barna!meg alig jön egy kevés is!
2011. júl. 31. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert vér is. Húgyúti fertőzésed van, antibiotikumra van szükséged, de előbb orvosra. Ha nem kezelik, akár a veséd is károsodhat.
2011. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És ez csak egyre rosszabb lesz.. én aludni sem tudtam, egész nap a vécén ültem, mert folyton wc-nem kellett. Amikor meg láttam, hogy véres, rettenetesen megijedtem.


Találtam egy angliai sebész orvost, aki magyar:


Semmelweis Orvostudományi Egyetemen végzett, 10 éve Angliában dolgozó magyar sebész konzultáns London közeli magánkorházban magyar betegek teljes körű, kedvezményes, sebészeti kivizsgálását és ellátását vállalja.


Tel: 01580-242428 vagy 07825 215664


E-mail elérhetőség: azaborszky@benenden.org.uk


Tudom, hogy a betegséghez annyira nem megfelelő és inkább urulógus kellene, de talán Ő tud segíteni ebben.

2011. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

már nincs véres vizelet,kicsit fáj,amikor már kiürül pisiléskor!sok.sok cickafarkfű tea,és ülőfürdő!

meg tette a hatását,de ezt a számot elmentem!jól jöhet még!köszönöm mindenkinek!

2011. aug. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!