Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az emberi és az állati bélfére...

Az emberi és az állati bélféreg hajtó között van különbség, egy ember nem veheti be az állati bélféreg hajtót? Furcsán hangzik a kérdés, de szeretnék rá választ kapni, köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne vedd be, a Vermox 5000Ft, tudom, hogy az állatgyógyszer olcsóbb, de inkább vedd meg a Vermoxot! Így jobban jársz, hidd el!
2010. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, általában ugyanazokat az anyagokat hatóhasználjuk, maximum más néven futnak. Érelemszerűen be is lehet venni, de tömmeggel korrigálni kell, illetve erősen ajánlott először tájékzódni a hatóanyagról, mert pl ivermectinnél csak 80 kiló fölött lehet 200mg/kg-ot bevenni, alatta kevesebb az ajánlott adag, tehát pl egy 600kg-os lóra való féregirtónál, ha te 50 kg vagy, akkor nem szimplán 12 részét kell bevenni, hanem kevesebbet.
2010. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát persze gondoltam hogy nem egy lónak való adagot szedek be. Csak lett egy uj cica a háznál, valószínüleg férges és a biztonság kedvéért szeretnék énis egy kúrát csinálni, nemszeretnék kellemetlen meglepetéseket, és neki vettem féreghajtót,azért gondoltam hogy azisjó-e vagy, vegyem meg a vermoxot.. nem nagy összeg. Köszönöm a válaszokat
2010. nov. 27. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!