Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mire vagyok allergiás a lakásban?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy mire vagyok allergiás,csak azt nem,hogy itthon mire.Ha látunk penészt azt mindig letakarítjuk.Porszívózom az ágyat.
2010. nov. 30. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Látod milyen keveset tudsz az allergiáról? Nem az a fontos hogy megtudd mire vagy az, az teljesen mindegy. A lényeg, hogy legyengült az immunrendszered, azért lettél allergiás. Nézz körül, az orvosok olyan gyógyszereket adnak erre, ami tovább gyengiti az immunrendszert. És ezektől a gyógyszerektől még senki nem gyógyult meg. Én a Lenkeinél dolgozom, nálunk a legtöbb allergiásnál megtaláltuk a megfelelő dózist a vitaminokból, és mára már elfelejtették hogy valamikor allergiások voltak. Persze ez nem olyan gyors eredmény mint pl. egy fájdalomcsillapitó hatása, hanem van akinél fél év, de van akinél két hónap alatt jött. Próbáld ki, kb. a Közepes multival kellene kezdened, és azt folyamatosan szedni. Figyeld magad, először kicsit rosszabb, mig ürülnek a méreganyagok, aztán pár nap mulva már érezhető a javulás. Sok sikert!
2010. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Igazából nem akarom tovább szedni az Aeriust és ezért szeretnék kiiktatni mindent.Most homeo bogyót szedek és kalciumot+vitaminokat.Akkor kitartok.10éve vagyok allergiás.Most már ételekre is.
2010. dec. 3. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
A homeo bogyót nem ismerem, hallottam hogy egyeseknél beválik, ha nagyon hozzáértő orvos adja. A vitaminokról annyit, hogy a mennyiség döntő szempont amikor az eredményt várod, én ugy tudom, hogy a miénkhez hasonló összeállitást csak a Vitaminkirály forgalmaz. Nem gondolom hogy az amit szedsz rossz, de szinte biztos hogy nem a megfelelő az allergia legyőzéséhez. Azok az eredmények amikről irtam, azok a Lenkei-től voltak. Interneten meg tudod nézni a készitményeknél a mennyiségeket.Sok sikert!
2010. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!