Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyha úgy érzem, hogy allergi...

Hogyha úgy érzem, hogy allergiás vagyok a mandulára és az almára azt hogy tudják kideriteni hogy pont arra vagyok-e allergiás?

Figyelt kérdés

Pénteken ettem mandulát és mikor megettem utána rosszul éreztem magam,fájt a szivem,kaparta a torkom és úgy éreztem hogy megfulladok,almával is valahogy igy van.

Nagyon szeretem mind a kettőt és ki szeretném deriteni hogy ez allergia-e mert ha nem akkor végre megnyugodhatok.


2010. márc. 27. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez szerintem is allergia, de ha meg akarsz nyugodni, akkor kérj időpontot és beutalót a gasztroenterológiára ott lemondod, hogy mi a gondod és, hogy szeretnél megbizonyosodni erről és, hogy van e más, ami még nem derült ki. Csinálnak egy vértesztet, és abból minden kiderül, mert van olyan, hogy keresztreakció, ami azt jelenti, hogy ha valamire allergiás vagy, akkor lehet másra is allergiás vagy, amiről nem is tudsz.


Szóval irány az orvos, mert ez nem játék, veszélyes is lehet. Addig is próbáld kerülni az említett élelmiszereket, de amikor a gasztrón kérsz időpontot kérdezd meg, hogy nem befolyásolja e az eredményt ha addig se eszel almát meg mandulát.

2010. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Majd kérek időpontot!
2010. márc. 28. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!