Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy teljesen...

Lehetséges, hogy teljesen tünetmentesen genitális herpeszem legyen?

Figyelt kérdés
Már feltettem itt egy kérdést,azzal kapcsolatban,hogy a combom tövénél pár napja megjelent egy csomo.Én nem gondoltam,hogy ez összefüggésben lehet azzal,hogy idö közben herpesz jött ki a számon.Elkezdetem használni a herpesz elleni krémet,amit szoktam,de meg sem fordult a fejemben h h a 2 dolognak köze lehet egymáshoz.a kérdésre amit itt feltettem,h mi okozhatta a csomot,azt a választ kaptam,h lehet vmilyen virus,amitöl megnegyobbodott a nyirokcsomo.Ezek után teljesen véletlenül ráakadtam egy oldalra,ahol azt olvastam,h a genitális herpesz egyik tünete a combtönél lévö nyirokcsomok megnagyobbodása és ekkor ugrott be,h nekem épp most jött ki a számon is herpesz....azt is olvastam még,h genitális herpesz esetén a nemi szervek környékén is jelentkeznek apro hojagok,ugy mint az ajakherpesznél,nekem azonban soha nem voltak ilyen tüneteim,söt ilyen csomo is most jelent meg rajtam elöször és ha most nincs ez a véletlen egybeesés,akk.soha nem gondoltam volna,hogy ez akár genitális herpesz is lehet...most nagyon megijedtem....szerintetek ez tényleg az???mit lehet tenni ilyen esetben??
2010. dec. 12. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!