Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden reggel fáj meg megy a hasam? De csak hétköznap és reggelente.

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 08:09
 1/4 anonim válasza:
Talán.. mert szorongsz. mennyi idős vagy? ha még sulis akkor azért. ritkán nekem is szokott fájni reggel(a sul miatt) meg dolgozatok stressz. stb.
2010. dec. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

18/L

De ha nincs dolgozat akkor is ez van...Mondjuk kisebb korom óta van ez csak akkor hánytam...

2010. dec. 13. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a stressztől lehet, mégha nem is tudod konkrétan, hogy mitől stresszel, a tested jelez, hogy szorongsz. Biztos, hogy a hétköznapjaiddal van összefüggésben, hiszen olyan betegség nincsen, ami szabályszerűen csak hétköznap jelentkezik, hétvégére elmúlik, majd hétköznap megint. Úgyhogy gondold végig, hogy mi olyan dolog van, amitől hétköznap tartasz, szorongsz vagy izgulsz (suli, egy tanár, egy osztálytárs, edzés, tömegközlekedés), mert valami a hétköznapjaidban ilyen hatással van rád.
2010. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyári szünetben is?
2010. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!