Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak, a fiamnak coli...

Mit csináljak, a fiamnak coli fertőzése van?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran bepisil otthon is és az iskolában is. Már voltunk orvosnál aki felírt gyógyszereket, de a vizelési ingere folyamatosan megmaradt, mivel a húgyhólyagban coli baktériumot találtak.


Mit csináljak vele hogy nem pisilje össze a nadrágját?


A pelenka nem jó mivel ekkora méretben (12 éves) már nem lehet kapni.


2010. dec. 14. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? Nem tudott használható tanácsot adni?
2010. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj istenem, borzasztóan sajnálom. Nekem nem emberi vonalon van vele tapasztatom, de beválhat nálatok is, amit nekem az állatorvos javasolt ráadásul tök ártalmatlan. Ez pedig a c-vitamin nagy adagban. Savasítani kell a vizelet ph-ját, mert azt nem szereti az a dög. Szintén emberi használatra kifejlesztett szer, ami nem gyógyszer, de jó hatású a tőzegáfonya-kapszula (pl. CRAN-C). Először hétvégén vegye be, mert vizelet hajtó hatása van, ez gyakorlati tapasztalat. Amit még nézegettem mert nagyon jó dolgokat írtak róla, az egy eddig nem túlságosan ismert szer, a D-mannóz. Ez kifejezetten e-colira hat. Mivel hozzá jobban kötődik a baci, mint a húgyhólyag sejtjeihez, így egyszerűen kipisili azt.


[link]


Szerintem próbáld ki őket, ártani nem fognak. Sajnos azt a dögöt nagyon nehéz kiírtani, de kordában lehet tartani. Egy kalappal nektek.

2010. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Igazat adok az előttem szólónak,a C-vitaminból nyugodtan adhatsz a 12 éves gyereknek akár 2000mg-ot is, jobb ha bioflavonoidokkal kiegészitett változatot veszel. Javaslom a Dr. Lenkei féle bioflavonoidos C-t, ez 500mg-os, ebből naponta 4-et kapjon a gyermek. Még ami nagyon jó lenne, egy probiotikum, ezt is kapsz a Lenkei boltokban, vagy a neten tudsz rendelni.
2010. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!