Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet kezelni a szemölc...

Hogyan lehet kezelni a szemölcsöt?

Figyelt kérdés
A páromnak van a kezén is 3 és a comb hajlatába is mindkét oldalt 4-5.Már vagy 2 vérzett is neki.Mit lehet vele csinálni?
2009. jan. 21. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tisztázni, fertőző-e a dolog, ezt bőrgyógyász meg fogja mondani. Nekem a házi(bb) módszerek közül kéntartalmú szerek szüntették meg a szemölcsömet.
2009. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Probaljatok ra foghagymat ragasztani, kicsit legyen a foghagyma megzuzva, es ragasszatok ra, ha szerencsetek van, akkor lemarja.

De a sebeszeten kiegetik, nem fajdalmas, es ez a legjobb modszer szerintem. Nekem is volt 3 a kezemen, eloszor csak egy, de aztan terjedt.

Kaptam erzestelenitot, es par perc alatt kiegettek a szemolcsoket. Menjetek be ti is a sima sebeszeti rendelesre, megcsinaljak!

2009. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Doki!!!! Ha ennyi van, akkor az biztos, hogy fertőz és továbbterjed előbb-utóbb. Nekem volt egy a kezemen, lefagyasztották és azóta semmi. Ez a legbiztosabb, a mindenféle házi módszerek után legtöbbször újra előjön.
2009. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!