Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet a herpeszt kezelni?

Hogy lehet a herpeszt kezelni?

Figyelt kérdés
az ajkamon van.
2011. okt. 24. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most jött ki akkor ecetes vatta,utána pedig valami herpesz elleni krém.Nekem ez vált be.
2011. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire durva. Én ajánlani tudom a színtiszta aloeverát, tehát kenegesd aloevera növény levelének belsejével, nekem gyönyörűszépen leszárad egy nap alatt aztán csak a varr leesésével vannak gondjaim. De azzal sok :(

De ha huzamosabb ideig több kijön menj dokihoz, hogy megkeressék az okát.

Én most 1,5-2 hónapja küzdök vele, most mentem el dokihoz, írt vérvételt vizelettesztet.

Csak kiderül mi okozhatja az immungyengeséget.

JA és c-vitamin hatalmas mennyiségben 500mg naponta, mert a herpesz akkor bújik elő ha az immunrendszered gyengébb valamiért.

Illetve sok helyen olvastam az ezüstkolloidról ami jó immunerősítő. Saját tapasztalatom nincs mert tegnap rendeltem belőle és még nem használtam....

2011. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
vasárnap éreztem, hétfőn már látszott, mára szinte elmúlt. pedig csak 1 magnézium-c vitamin pezsgőtablettát és almát ettem:)
2011. okt. 25. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
AZ elfelejtettem,hogy sok vitamin,minden mennyiségben!Első volam.
2011. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!