Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ragadhat benne vírus? Két...

Ragadhat benne vírus? Két hete egyik nap hánytam (illetve öklendeztem) és ment a hasam, elmentem orvoshoz, aki azt mondta, hogy vírus.

Figyelt kérdés
azt is mondta, hogy itt ahol lakom, a város 90%-a szenved most tőle, diéta, bő folyadék, normaflore, B6 vitamin fekvés. Megtettem, jobban is lettem kicsit, aztán pár nap múlva megint visszatért. megint elmentem, azt mondta az orvos, hogy ugyanaz a vírus visszajön mindenkinél, nyugodjak meg, ugyanazokat a gyógyszereket mondta, amik recept nélkül kaphatóak!Lassan három hete kínlódok, hányás, hányinger, hasmenés tünetekkel. Lehetséges, hogy bennem ragadt a vírus? Azt mondta a második alkalommal a doki, hogy ha továbbra sem javulok, akkor fertőzőre be kell feküdnöm. Nem lehet ezt antibiotikummal kezelni?
2009. jan. 25. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

vírust antibiotikummal? nem. :D

ha gyenge az immunrendszered, akkor valóban megtörténhet, hogy folyamatosan visszaesel. próbálj meg sok vitamint és nyomelemet magadhoz venni.

de könyörgöm, nehogy saját szakálladra kezdjél el vírusra antibiotikumot szedni (hányás hasmenés után /közben ráadásul), mert akkor előbb utóbb még az intenzíven is kiköthetsz.

2009. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vírusolo a pálinka, fokhagyma de ha ezek nem használnak jó a szolárium, de még jobb az uv/ultraviola / és az infravoros fény nyáron azért nincsen annyi vírusos fertozés
2009. jan. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!