Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A karomon van egy kis lilás,...

A karomon van egy kis lilás, de inkább barnás folt, olyan mintha megütöttem volna de nem fáj, ez nem a HIV vírus tünete?

Figyelt kérdés
2 hete kb. lefeküdtem egy b.nőmmel (22) védekezés nélkül, de nem tartott sokáig a dolog, és használtunk síkosítót is. De ő azt vallotta magáról, hogy ő megcsinálta még tavaly ezt a házilag elvégezhető HIV vírus tesztet amit kb. 20ezerért lehet megvásárolni a neten, és azt mondta az negatív lett neki, és amúgy ezt én hoztam fel neki ezt a témát mert minden nővel mielőtt lefekszem ezt felhozom azért előtte. De az-az éjszaka után rá 4 napra kb. bedagadt ott lent, és vörös lett és ilyen piros pöttyök lettek rajta, az már elmúlt, de most meg 2 hét után ilyen lilás barnás folt jelent meg a karomon mintha beütöttem volna úgy nézz ki de nem fáj, és attól félek, hogy nem-e lehet ez a HIV vírus akut tünete ugye így 2 hét után, és tesztre csak max. a jövőhéttől tudok menni csak, szóval addig meg nem nagyon akarok idegeskedni efelől. Szóval tippek, tanácsok? És köszi előre is.
2011. szept. 26. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a HIV vírusnál csak évek múltán alakul ki ilyen tünet, akkor sem a vírus, hanem a immunrendszer gyengülése miatt.

Más betegség viszont okozhat ilyet, szóval irány a bőr és nemibeteggondozó.

2011. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a HIV vírus okozta.

Nekem is vannak néha lilás-barna foltjaim..Hamar elmúlik.Ne idegeskedj!

2011. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én a te helyedben nem is gondolnék ilyenekre¨még a végén bevonzod magadnak!kàr lenne!
2011. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!