Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kisbabám bélfal fertőzést...

Kisbabám bélfal fertőzést kapott, és életveszélyes állapotba került! Állapota stabilizálódott, és 2 hetes antibiotikum kúrát kap. Az orvos szövődményeket említett. A kérdésem az, mik lehetnek ezek, és milyen hatásaik lehetnek a 3 hetes kislányomra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de egy ilyen komoly kérdésben, miért itt és miért nem az orvostól kérdezted meg, hogy milyen szövődmények lehetségesek? (Egyébként jó egészséget, teljes gyógyulást kívánok a kislányodnak!)
2011. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szövődmények soha nem azt jelentik hogy mindenkinek jelentkeznek sokszor egy két százalék de a legtöbbször ezrelékben jelentkezik. A penicillin százezrek életét mentette meg, vannak nagyon kevesen akik nem bírják. Ma már nagyon jó antibiotikumok vannak emésztőrendszerre pld olyanok amik nem kerülnek a vérbe nem szívódnak fel.
2011. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért itt kérdezem, mert a doktorurat elhívták, és én nem maradhattam a korházban / csak az anyák maradhatnak/. Holnap megkérdezem a korházban is, de mint aggodó szülő nem bírok aludni. A neten nem találtam semmi értelmeset a kérdésel kapcsolatban.
2011. jan. 4. 00:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy orvos se mondhat mást mint amit én írtam. Kérdezel valamit aztán mikor pontos választ kapsz akkor meg figyelembe se veszed!
2011. jan. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, csak elmélyültem egy picit a témában. Nem nagyon ismerem ezt az oldalt, de ha jól csináltam mindent már az előzőnél pozitív visszajelzést adtam a válaszodra. Amennyiben ez nem jelent meg, így elnézésed kérem, és köszönöm a válaszod!
2011. jan. 4. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!