Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap óta nagyon megy a...

Tegnap óta nagyon megy a hasam. Utalhat fertőzésre? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nagyon megy a hasam. Először csak Bolus adstringest vettem be(bélfertőtlenítő) + elkezdtem diétázni.

Úgy tűnik, ez nem sokat használt, semmi javulást nem tapasztaltam, plusz elkezdtem deréktól lefelé fájni. Főleg a térdeim..vagy nem is tudom.Olyan érzés, mintha sokat gyalogoltam volna...Szal ma elkezdtem széntablettát szedni. Lázam nincs meg egyéb panasz semmi. Ha nem muszáj, nem megyek orvoshoz.

Tudna vki esetleg segíteni, h hogyan kúráljam magam?


2009. jan. 28. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyadékot mindenképpen igyál, sokat, nehogy kiszáradj. Tartsd a diétát. Egyél főtt burgonyát, rizst. Lehet gyomorvírus, fertőzés ételtől, de más is. Pihenj, ha holnapra nincs jelentős javulás, mindenképpen menj orvoshoz.
2009. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké, köszi:)

Azért remélem lesz vmi javulás

2009. jan. 28. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
egyél háztartási kekszet és igyál sok teát(lehet gyógytea is,csak ne legyen hashajtó hatású)
2009. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!