Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez utalhat arra a fertőzésre?

Ez utalhat arra a fertőzésre?

Figyelt kérdés

A mandulám sűrün fáj, és a bal fülem alatt megduzzadtak a nyirokcsomóim, elindultam fül-orr-gégészetre.

Irt beutalót vérvételre. Kiderült hogy az Eoisonphylem 9 6helyett.

És mondja a doki hogy valószínű hogy parazita vagy féreg fertőzésem van.


És majd küldenem kell széklet mintát az ÁNTSZ-nek.


Kiütéseim vannak, amik viszketnek, fáj a hasam, olykor viszket is a hasam, főleg este.

A fenekem is viszket (tudom gusztustalan) és már a csiklóm körül is kezd, továbbá folyásom van.

És ugyérzem fel vagyok puffadva, és mindig bántanak a szelek.

És a hasam jobb oldala rendszeresen bizsereg és fáj-feszül


2011. jún. 2. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Fú, hát remélem nincsen semmi komolyabb bajod! Beszámolnál majd a fejleményekről? köszi.
2011. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze, beszámolok
2011. jún. 2. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a hasi panaszok, illetve a laboreredmény utalhat féregfertőzésre valóban, amit csak megerősít a végbélnyílás körüli éjszakai viszketés.

A székletminta analízise konkretizálni fogja az okot, de van gyógyszere, és reméljük, minden rendben lesz.

2011. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy ezzel a parazitával jár hüvelygomba is?

Mert akkor szokott ott viszketni vagy folyása lenni az embernek.Bár kóros folyása akkor is lehet az embernek,ha hüvelygyulladása vagy bármilyen gyulladása van odalent-bent...

Tanácsolom,hogy nőgyógyászt is keress fel!

Jobbulást.

2011. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!