Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » B 17 vitaminról vélemények,...

B 17 vitaminról vélemények, és információkra lenne szükségem, hallottatok már róla?

Figyelt kérdés

[link]


egyik ismerősöm ajánlotta hogy jó immunerősítő injekció formában.

de ez csak rákos betegeknek jó vagy akár nekem is? 21 éves lány vagyok gyenge immunrendszerrel sajnos.


2011. jan. 4. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt érdemes esetleg elolvasni. Én utánanéztem a molekuláris mechanizmusának, és sajnos azt kell mondjam, nem hinném, hogy csodaszer. Bizonyos mennyiségben nem ártalmas, de minden embernél más-más a határ, hogy mekkora a terápiás és mekkora a toxikus dózis... Hallottam már olyan esetekről, akiknél mérgezéshez vezetett.


És ilyenről még nem hallottam, hogy immunerősítő lenne. A daganatos sejtekre sem az immunrendszeren keresztül hat. Szóval nem ajánlanám azt az injekciót.

Ha gyenge az immunrendszered, akkor annak oka van. Vizsgáltasd ki magad, lehet, hogy (igazi) vitaminhiányod van, vagy valami öröklődő betegség/gyengeség.

2011. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a b17 nem jó immunerősitésre +nagyon drága lenne

az immunerősités nem egyféle vitamin szedéséböl áll

ahoz komplex készitményeket kaphatsz -de ez csak egy része -ehez nem ártana sportolni -sétálni és nem sokat stresszelni -és egészségessen táplálkozni .leforditva jól érezni magad a börödben -meglátod a betegségek is elkerülnek :)illetve sokkal enyhébb lefolyásuak lesznek

a többi állitás viszont a magyarországon is uralkodó hatalmi viszonyokat tükrözi -a b17 nem mérgező még igen nagy dozisban sem !! ezzel etetik az embereket +cián van benne -csakhogy a müködési elve egészen más mint amit a nagyközönség elé tárnak -

a kemoterápia az egyik legjobban pénzthozó része az egészségiparnak -1.5 milliotól a csillagos egekig

ami mérgező az a kemoterápia ugyanis idegméreg ha valaki nem tudná mustárgáz származék !!- ezt képessek gyerekekbe is adagolni -a b17 röl találsz oldalt de hogy mennyire nem mérgező egy olyan oldal ami nem a forgalmazó nevén van :

[link]

ennyit a mérgezésről .


amugy az is mese hogy be van tiltva -a korházakban és rendelökben nem engedélyezik külföldön, de ma már az internetnek köszönhetően bárki hozzájuthat /persze ha van elég pénze ..../

2011. jan. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat, szerintetek gyenge immunrendszerrel akkor inkább forduljak szakemberhez aki tud nekem segiteni? milyen vizsgálatokra kell ilyenkor mennem, mire számitsak?

megprobálok akkor változtatni az étkezésemen.

2011. jan. 5. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy itt offolgatok, csak erre a b17-re mostanában rá vagyok kattanva, bár alig találok tudományos cikkeket róla.


Nos, a másik válaszolónak üzenem, hogy igazából az a baj, hogy nincsenek rendes információk, a molekuláris mechanizmust leíró cikket is a b17-et forgalmazó honlapon találtam. Persze, mivel valamicskét értek hozzá, észrevettem 1-2 "simítást", reklámfogást. Folyamatosan nyugtatgatja az olvasót, hogy nem mérgező, csak a daganatsejtekre, stb. Persze, egy ideig csak azokat pusztítja el, mert a többi sejtben van detoxikáló enzim. De ha van x db enzim, akkor x+1 toxikus anyaggal már nem bír el, és meghal az egészséges sejt is.

Valószínű, minden embernek eléggé más mennyiségű ilyen enzime van, azért lehet, hogy egyeseknek hat, másoknak meg rosszullétet, vagy komolyabb mérgezést is okozhat. Körülbelül olyan hatásos lehet, mint a többi kemoterapetikum (az is valakinél hat, valakinél nem). Ezért etikátlan szerintem a b17-es honlap, ahol csodaszerként van beállítva.

Azt nem értem amúgy, hogy ha hatásos, akkor miért nem vezették be, mint kemoterapetikumot? Biztonságosabb is lenne, mert lenne a beteg mellett egy orvos, aki felügyel. 2 oka lehet: valamit elhallgatnak a gyártók, és mégsem olyan hatásos, vagy az eüsök nem akarnak elesni a kemók bevételétől, és ezért nem ismerik el.

Na, elmondom, hogy én miért kételkedek ez utóbbiban. Ha van egy csodagyógyszer, ami jobb, mint az eddigi, akkor az emberek drágábban is hajlandóak megvenni. Ergo, a b17el még többet kereshetnének, mint eddig. Ugyanis a b17 sem olyan, hogy beveszel egyet, és kész, sőt. A reklámozó oldalon is úgy írják elsősorban, hogy "kordában lehet tartani" a daganatot. Tehát elég hosszú ideig kell szedni, akár halálig is.


Persze örülök neki, hogy az a kisfiú jobban lett tőle, meg esetleg mások is, és persze jól jön az esetleges placebo hatás is. De ha tényleg a b17 gyártói sumákolnak el valamit, akkor lehet, hogy a gyógyultaknak évekkel később előjön egyéb problémája, amit a b17 okozott.


Az információk alapján, amit sok-sok vadászgatás után gyűjtöttem a neten, ez a vélemény alakult ki bennem. Jobban örülnék, ha később kiderülne, h tévedtem, és tényleg csak pozitív tulajdonsága lenne a vitaminnak.


Ha esetleg tudnál b17-ről szóló tudományos cikkeket linkelni, azt megköszönném :)

2011. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pénzlehúzás, a beteg mindenbe kapaszkodó emberek a cél akik bármit megvesznek.
2011. jan. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kanadában be van tiltva.

Tudományos vélemény nincs róla, csak olyan ahol azok írnak akik árulják.Náluk olvashatóak csak a gyógyulásos sztorik is.

2011. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!