Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő után mutatható ki...

Mennyi idő után mutatható ki laboratóriumi vizsgálattal az AIDS?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Fertőződés után 4 hét.

Megjegyzés: Nem az AIDS mutatható ki, hanem a HIV (vagyis a vírus, ami okozza).

2011. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég érdekesen fertőződtünk meg a párommal, ha egyáltalán megfertőződtünk. De remélem nem így van, csak most mindketten nagyon idegesek vagyunk és mindketten szeretnénk tudni már.
2011. jan. 13. 18:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted hogyan fertőződtetek meg a pároddal?
2011. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Párom múltkor evett egy hamburgert valahol (nem írom le hol, jól menő hamburgerező Pesten). Másnapra rosszul lett, szédült stb. Azóta is minden nap rosszul van, rajtam is elkezdtek kijönni mindenféle furcsa tünetek. Elkönyveltük annak, hogy biztos valami hányásos-hasmenéses vírus. Aztán ma a cégnél páromnak mesélte egyik munkatársa, hogy egy ismerőse úgy lett aids-es, hogy evett valahol frissen készített salátát, aki csinálta megvágta a kezét és belecseppent a vére a salátába. Ő is azt hitte, hogy csak gyomorrontása lett, de aztán kiderült, hogy nem. Utánanéztünk a tüneteknek és nagyon sok egyezik. Furcsálltuk is, hogy mitől lehetnek, de nem tulajdonítottunk neki nagy jelentőséget. De ez a munkatársa most bogarat ültetett párom fülébe és olyan rosszul lett bent, hogy ki kellett mennie valami nyugtató féléért a patikába. Nagyon félek, még szinte fel se nőttünk, én 21 leszek, párom 22 éves. :(

Tudom, hogy lehetetlenül hangzik, de ha már megtörtént egyszer ilyen, miért ne lehetne velünk is? :(

2011. jan. 13. 19:10
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy nagy kamu:D:D

Te sem gondolhatod komolyan, hogy így megfertőződhettetek.

Mégis hogy jutott volna be a vérkeringésedbe?

2011. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kössz, tudtam, hogy ez lesz. Le se kellett volna írnom. Te meg gondolkozz, hogy jutnak be egyes dolgok a vérkeringésbe...paraszt.
2011. jan. 13. 19:39
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért vagyok paraszt, mert próbállak megnyugtatni?

Képzeld el, tudom, hogyan juthatnak be dolgok a vérkeringésbe, ugyanis orvosnak tanulok.

Ilyen fertőződésnek az esélye erősen konvergál a nullához.

2011. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocs, csak eléggé ideges vagyok így is...és amikor valaki azt írja, hogy kamu, akkor nagyon fel tudom kapni a vizet, ugyanis nem szórakozásból írok ki ide kérdést. És főleg nem ilyen témában. Nagyon nem vicc...
2011. jan. 13. 20:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésedre mondtam, hogy kamu. Hanem az a sztori, amit leírtál. Mármint nem azt mondom, hogy te találtad ki, hanem aki ezt mesélte neked, hülyeséget mondott.
2011. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!