Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a HN1 járvány duma nem...

Ez a HN1 járvány duma nem kamu véletlen?

Figyelt kérdés
Tavaly én is bepánikoltam és szaladtam oltatni magam.Olyan helyen dolgoztam,hogy volt okom félni.Ez a járvány elött volt jóval.Amikor állitólag itt "tombolt"én remegve vártam ki lesz a környezetemben beteg.A TV a RÁDIÓ az ÚJSÁGOK másról sem szóltak.Várhattam én,mert sem a közvetlen környezetemben,sem messzebb,sem ahol lakom,sem ahol dolgozom,senki nem lett beteg.Pedig állitólag tombolt a HN1.Ugye ez kamu volt?
2011. jan. 17. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
minden évben volt flu járvány, csak akkor nem adtak neki ilyen szép neveket. és IGEN minden évben tucatnyian haltak bele. csak valamiért az utóbbi 2-3 évben lett valamiért fontos lehozni ki halt bele. egy felnőtt ember ugyanúgy kiheveri mint a "sima" flu-t.
2011. jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt H1N1 járvány, voltak halálos áldozata is, csak éppen kb. 1/100 annyi, mint a szokványos szezonális influenzának.
2011. jan. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elkaptam egy csúnya influenzát amikor ezt a H1N1-et reklámozták. Három hétig nagyon szenvedtem és semmi sem hatott, amit a doki felírt. Azóta is viselem a "nyomát", az egyik fülemre nem hallok olyan jól, és nagyon érzékeny lett. (be volt a fülem is gyulladva a betegség miatt)

És azóta úgy köhögök reggelente, mint valami láncdohányos, pedig sosem cigiztem.

2011. jan. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!