Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most valami hasmenéses...

Van most valami hasmenéses járvány?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 hete küszködök vele....:(
2011. szept. 18. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
(Reményeim szerint) most gyógyultam ki egy ilyen vírusból, de nálam orvos állapította meg.
2011. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én is szenvedek már kedd óta-megy a diéta is...ideig óráig jó..aztán:(( :S


Te milyen gyógyszert kaptál rá?

2011. szept. 18. 18:58
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is van, de nem vészes, tegnapelőtt kezdődött, de nekem csak napi 2szer van...én lopediumot vettem be tegnap, ma már az sem kellett, meg iszom a normaflor-t
2011. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugye vírusnál csak tüneti kezelés van... Diéta, probiotikum, lázcsillapító, meg hólyagos volt a torkom, arra Tantum Verde. De már 3 hete szenvedek, szóval...
2011. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én kedden elmentem dokihoz, azt mondta diétázzak...diétáztam+széntabletta, bolus a.-de ezek sem segítettek...:(

Nem akartam bevenni erős hasfogót, hogy "kitisztuljak"-de holnap munka, és nagyon unom már-szerintem én is veszek Lopediumot vagy Imodiumot....

2011. szept. 18. 19:03
 6/13 A kérdező kommentje:
uhh nekem is azt mondta, hogy hólyagos a torkom :S:S:S
2011. szept. 18. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor erről ennyit... Én Entero-bene-t vettem be, 2 szemet és szociális közegre képes voltam.

Még C-vitamin, de gondolom nem kell mondanom, meg jó sok fokhagymát ettem. Nem lesz jó szagod tőle, de szerintem segített. És B6 vitamin ha hányingered is van. Meg úgy napi 3 liter vizet ittam... Nem hiszem hogy sok új infó volt ebben, de hátha segít.

2011. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És jobbulást:/
2011. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm....:)


Akkor szerintetek nem gond, ha veszek be holnap valami hasfogót?

2011. szept. 18. 19:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem így nem kéne emberek közé se menni, és nem fogja elősegíteni a gyógyulásod de nekem vizsgám volt, szóval nem tudtam mit csinálni.
2011. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!