Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köhögésre mit vegyek be?

Köhögésre mit vegyek be?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, igazolásra influenzát írt. Kérdezet, hogyan köhögök, mondtam, hogy nem nagyon szakad fel, erre azt vártam, majd ír valamit, ami felszaggatja a váladékot, erre mikor haza mentem, láttam, hogy száraz köhögésre írt fel gyógyszert. Öcsémnek hurutos köhögésre írt fel(ugyanaz a bajunk pedig, én szerintem, mert ugyanonnan kaptuk el, de neki az igazolására is mást írt) Tegnap úgy döntöttem, az övéből veszek be, mert nekem azért ott van egy kis váladék is, de most már egyre kevésbé jön fel valami, inkább csak erőltet a köhögés, de lehet, hogyha a hurutos elleni köhögésre veszem be a szirupot több szakad fel? Ha veszek be szára köhögés elleni gyógyszert, lehet valami bajom? A dobozra az van ráírva, hogy hurutos köhögés esetén nem szabad alkalmazni(gondolom, mert felgyülemlik a váladék a tüdőben) Na, melyiket vegyem be? Elég nehéz dilemma.
2011. jan. 20. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ACC
2011. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
09:27 Mármint vegyél ACC-t. Sztem 3x1-et nyomjál belőle! Jobbulást!
2011. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tilka ***** válasza:
Szerintem is köptetőt.
2011. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!