Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segíccsetekk Hogyan tudnék...

Logika kérdése:

Segíccsetekk Hogyan tudnék lebetegedni?

Figyelt kérdés

Na mielőtt bárki szemétkedne, elmondom hogy nem iskola dolog, illetve az, csak nem a tanulással kapcsolatos. Az van, hogy szerdán lesz a Gimigála. Én eredetileg nem akartam szerepelni, de anyám nem enged a szavából. Két nap alatt nem tudok betanulni egy 20 perces táncot....


Anyám mondta, hogy akkor prózát fogok mondani.

Azt pedig azért nem akarom, mert egyrészt megalázó, másrészt pedig klinikai lámpalázam van. Az orvos azt mondta, hogy gyógyíthatatlan. És arról nem is beszélve, hogy egy 2 oldalas szöveget is elég diffikális lenne megtanulni 3 nap alatt, főleg hogy 4-ig vagyok suliban, és mindennap még legalább 7-ig van programom.


Segítsetek, afjatok tippeket, trökköket, hogy hogy lehetne ha csak egy órára is haláloshoz hasonló betegséget imitálni!!!


Kérlek! Az életem múlik rajta! Szószerint, mert ha kiállnék annyi ember elé, az elmém megbomlana. :( Valami ilyesmi állt a leleten, persze szakszavakkal


2011. jan. 23. 02:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél be Phenophtalein-t/hashajtó/, és mondd azt hogy megy a hasad,igy nem lehet színpadra állni, hogy minden percben wc-re kell rohangálnod.
2011. jan. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én egyszer szűzteával hajtottam meg magam
2011. jan. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem értem anyádat. Nem vagy már kisgyerek, ha nem akarsz szerepelni, akkor ne tedd. Miért kell ezt erőltetni? Nekem ilyen soha eszembe sem jutott volna, pedig van két (már felnőtt) gyerekem.

A hashajtó biztos beválik, csak baromi kellemetlen. Én inkább megpróbálnám meggyőzni anyámat.

2011. jan. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pedig rád férne, ha megtanulnál magyarul...
2011. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyógyíthatatlan lámpaláz, ami miatt megbomlik az elméd :D Persze, nekem meg gyógyíthatatlan vizsga-undorom van, ami miatt ki is b@szhatnak az egyetemről...

Szóval ha nem akarsz szerepelni, akkor ne szerepelj. Nem kell itt nagyokat hazudni, meg hashajtózni, csak nyisd ki a kicsi szádat és mondd, hogy nem akarod.

2011. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg ezt anyukáddal, ha pedig nem enged, végső esetben egy ismerőssel, akire talán hallgat. Nem tudom milyen vele a kapcsolatod, de ha jó, akkor biztosan megérti, ha meg nem...
2011. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem érti meg :(


Sose értett meg semmit. És igenis, gyógyíthatatlan

Az elmebaj dolog az csak poén cvolt, az igaz :D

De a másik az pszichológiai szakvélemény. Köszönöm amúgy mindenkinek

2011. jan. 23. 15:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg anyukád, hogy nem akarsz szerepelni, akkor egyszerüen szólj annak, aki szervezi a rendezvényt. Mond meg, hogy nem szerepelsz és kész. Utána már balhézhatnak otthon, nem tehetnek ellene semmit.
2011. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám! Elbeszélgetünk a pasikról, a sminkcuccokról, a műkörmökről. Közös bögréből isszuk majd a forralt bort, majd puszival búcsúztatlak. Tegnap is majd 40 fok lázam volt, köhögök, fáj a torkom, stb...
2011. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
örülj hogy nem vagy beteg nekem már 3 napja megy a hasam és hányingerem van örülnek ha inkább táncolnom kéne nem minden nap feküdni és minden percben wc-re menni. de szerintem is vegyél hashajtót az majd jó lesz ;) azt csak el hiszik ha meg mutatod :D
2011. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!