Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 napja nem megy le a lázam,...

3 napja nem megy le a lázam, csak ingadozik. Hétvégén lettem beteg, mikor elutaztam nagyszüleimhez, másnap délre belázasodtam. A dokim csak szerdán tud fogadni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
37-39,2 közt mozgott a lázam szombat déltől és nagyon rosszul vagyok. mamám két nap alatt belémtömött egy levél algopirint(ellenkezzen a nagymamájával aki tud :). pénteken utaztam,és úgy volt,hogy vasárnap jövök haza(250km) de felállni nem tudtam,nemhogy utazni,ezért csak ma estére jöttem haza.most kicsit lejjebb ment a lázam,37,6. Mit tegyek,nem akarom beszedni a másik levél gyógyszert is,nem hiába vényköteles!
2011. jan. 24. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le párszor naponta (NE hideg vízzel, langyossal), az is hatékonyan leviszi a lázad. Akkor kevesebb gyógyszert kell szedned. Egyébként elvileg naponta 5-6 darab algopirint beszedhetsz minden további nélkül.
2011. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!