Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magyarországon sok az ADIS-es?...

Magyarországon sok az ADIS-es? Te ismersz ilyet?

Figyelt kérdés
Sokat lehet róla hallani hogy vigyázni kell nehogy elkapjuk de én nem hallottam még senkiről az ismerőseim között hogy AIDS-es lenne, de még nekik sincs olyan ismerősük aki elkapta volna
2011. jan. 26. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mo-n elég kevés HIV fertőzött van. Wikipédián találsz adatokat is.
2011. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem ismerek, de itt az egyik AIDS témájú kérdésnél írta azt hiszem egy 20éves lány, hogy HIV pozitív. De tudod itt bárki írhat bármit. Bár kétlem, hogy valaki ilyet hazudozna. Minden esetre nagyon ledöbbentem amikor olvastam a válaszát.

2011. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A statisztikának nem kell hinni, mert szándékosan van alacsonyan tartva, emellett a HIV fertőzés nagyon sokáig tünetmentes ezért sok a vírushordozó, aki még nincs regisztrálva.

Nekem volt HIV fertőzött ismerősöm és volt sajnos már AIDS beteg is.

2011. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!