Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magyarországon menyibe kerül...

Magyarországon menyibe kerül a Berodual meg a Ventolin asztma sprey?

Figyelt kérdés
???
2011. aug. 14. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek a gyógyszerek vénykötelesek.

HA jól emlékszem én a ventolinra olyan 60 forintot fizette, (de nem volt drága) De recept nélkül nem adják ki.

Csak egy kérdés.

Ha külföldön élsz,miért nem mész el ott a dokihoz? ott is kiírják neked..Nekem is kiírták.és ingyenes

2011. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vajdasági vagyok.Ki irják Receptel 750dinár recept nélkül meg 905dinár a gyogyszer.És azért kérdem hogy ott menyibe kerül recept nélkül,mert ha olcsobb ott akkor ott veném meg nem itt.
2011. aug. 14. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
A Ventolinért én is olyan 80 ft-ot fizettem, szakorvos írta fel...
2011. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Huh, ennyire nem támagatják ott a gyógyszereket?? És ha pl. megfázol, az antibiotikum is annyira drága? És az orvosi vizsgálat? Tudnál nekem írni erről? 2. vagyok
2011. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahoz hogy megvizsgáljon elöször kell fizetni a salteron 50 dinárt.És utána amenyi receptet felir az orvos anyiszor 50 dinárt kell fizetni.A multkor valami kapszulákat kaptam asszem Pentrexil volt fizettem 670dinárt.Recept nélkülmeg 1600 körül van.Az átlag fizetés meg 25000 dinár 250euró.Ki jön a mentő kapsz számlát 1200dinár. Emailod van? Irok még ha akarsz.
2011. aug. 14. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Recept nélkül menyibe kerülnek ezek a gyogyszerk?
2011. aug. 14. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán nem értetted meg amit már ketten is megírtunk.

CSAK RECEPTRE ADJÁK! Recept nélkül nem tudod megvenni,mert nem adják ki..

Más szóval.

Hiába mész be a patikába hogy neked ezek a gyógyszerek kellenek,ha nincs orvosi recepted nem adja el neked a gyógyszerész.

2011. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!