Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemöldököm alatt hámlik a...

Szemöldököm alatt hámlik a bőr, ez elvileg gomba miatt van. Milyen vény nélküli krémet tegyek rá?

Figyelt kérdés
A Canestent arcra nem írják,úgyhogy remélem van más ötlet is!
2011. jan. 27. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nizoral-t próbáltad?
2011. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az vényköteles,ha jól tudom :(
2011. jan. 27. 17:56
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és elvileg arcra azt sem javasolják.
2011. jan. 27. 17:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, Nizoralt kaptam rá, viszont nem elég a krém, gyógyszert is írt föl a doki, amit egy hónapig szednem kellett. Az mondta, hogy ha ilyen szőrös területet támad meg a gomba, az általában a szőrtüszőkre is ráterjed, odáig meg nem hat le a krém, csak a szájon át szedett gyógyszer.
2011. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a közelben egyszerűen nincs normális bőrgyógyász,ezért kéne mindenképp valami nem recept köteles...
2011. jan. 27. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Vény nélkül, mégis tehetsz egy próbát a Nizoral samponnal. Ezt írják róla:

"1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A NIZORAL SAMPON ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal mind a fej, mind a mellkas nagyobb kiterjedésű területei, illetve az arc is kezelhető.

A Nizoral samponnal kezelhető bőrelváltozások a következőképpen ismerhetők fel:

- hámló fejbőr (korpásodás),

- vörösesbarna foltok sárga vagy fehér hámlásokkal kísérve az arcon, illetve a mellkason,

- kicsi, barna vagy fehérszínű, szabálytalan foltok a testen (pitiriázis verzikolor).

Ezek az elváltozások kezelhetők és megelőzhetők Nizoral samponnal.

"

2011. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem is tudom.Írja a hajhullást mellékhatásként.Nagyon durva lenne,ha mondjuk kihullana a szemöldököm....:(

Nagyon rendes vagy,hogy segítesz!Köszönöm!

2011. jan. 27. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:
A szemöldököd a gombától is ki fog hullani, ha nem kezeled. Én is azért mentem dokihoz, mert először csak hámlott, aztán már egy függőleges sávban ki is hullott. A krémtől és a gyógyszertől meggyógyult és vissza is nőtt rendesen.
2011. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jól van,akkor nincs mit tenni.Köszönöm szépen.
2011. jan. 27. 18:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azért kideríteném azt is, hogy GYAKORLATILAG mitől hámlik a bőröd.
2011. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!