Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől hámlik a fokozottan a...

Mitől hámlik a fokozottan a homlokon, és a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Már kb háromnegyed éve intenzíven hámlik a homlokom, és a szemöldököm, a homlokomon már ezáltal piros pöttyök is megjelentek itt-ott.. Mi lehet ez? Jah és pattanásos lett utánna a homlokom.
2011. júl. 28. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
seborrheának gondolom, fordulj bőrgyógyászhoz, időnként enyhül , de mindig kiújul.( leválnak a sejtek még mielőtt elhalnának) Alcsebor kenőcs szerintem recept nélkül is kapható, az jó rá, de menj orvoshoz.
2011. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ez olyan mintha pattanás miatt lenne a hámlás...
2011. júl. 28. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
nem pattanás, össze ne téveszd holmi mezei pattanással, és ne kenegesd olyan kenőccsel, ami pattanásra jó, mert az még inkább szárítja, tehát többet árt, mint használ.Szemöldöknél pattanás amúgy sem megszokott(főleg, ha már túl vagy a pubertáskoron).Amire én gondolok, az fiatal felnőtt korban jelentkezik, esetleg később.
2011. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, tehát a pubertás koromnak már vége... (remélem) de akkor miez?
2011. júl. 29. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, amire én gondolok seborrhea. Kerüld a hagymát, fokhagymát, az erős fűszereket, alkoholos italokat, dohányzást, és fordulj orvoshoz, mert rosszabb lesz, megjelenhet majd az orrodnál és álladnál is.
2011. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen. 13 éves koromban kezdődött, majd innen elmúlt, de a testem más területein jött elő. Majd pedig 15 éve elteltével ismét kijött a szemhájamon és az arcomon is.

Ekcéma.

2013. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!