Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csalánkiütést mi múlasztja el...

Csalánkiütést mi múlasztja el mielőbb? Már megőrülök!

Figyelt kérdés

1,5 hete jöttek elő, egyre több és egyre durvább helyeken (fejbőr, talp)és ha elindul az inger akkor pokolian viszketek mindenhol!A falra tudnék mászni!

Valószínűleg allergiás vagyok a tejszaporító teára, mivel 3,5 hete szültem és azóta iszom.

Mióta kiütéseim vannak, azóta másik fajtát is iszom és valószínűleg attól, így most leálltam mindenféle teával.

Mikorra múlik el legalább a viszketés?

Lehet kezelni valamivel?

Háziorvoshoz menjek vele, vagy bőrgyógyászhoz?(Ahová egyébként időpont kell és átlag 2 hét a várakozás...)

Segítsetek, mert lassan szétvakarom magam!


2011. jan. 27. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
nálunk itt újpesten sztkba bőrgyógyászhoz nem kell időpont. amúgy igen, bőrgyógyászhoz menj, nekem is volt csalánkiütésem kajától, és felírt egy krémet, amivel bekentem és nem viszketett. esetleg helyettesítsd addig testápolóval, vagy fogkrémmel, de minél előbb menj el egy bőrgyógyászhoz.
2011. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sósborszeszgélt szoktam rátenni.
2011. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!