Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megőrülök ettől a torokfájástó...

Megőrülök ettől a torokfájástól! Mitől fáj a torkom/mandulás? Kivetessem?

Figyelt kérdés
Tüszős mandulagyulladásom van és szeretném megtudni, hogy miért és mitől fáj a torkunk. Alig birok beszélni/nyelni. Meg ha én beteg vagyok semmi más bajom nincs csak mindig tüszős mandulagyulladás. Voltam csomószor vizsgálaton és az értékeim jók voltak, az orvosom azt mondta ne vetessem ki. Azért sem mert így a mandulám megfogja a betegséget és ha nincs akkor lejjebb megy. De megőrülök a folytonos torokfájástól!! Eszek 2gombóc fagyit és másnap meg sem tudok szólalni úgy fáj...szerintem ez nem normális... kaptam diétát is amit 2havonta kell alkalmaznom, hogy erősödjön az immunrendszerem(lassan 1éve h csinálom) és hiába eszek meg mindent semmi történik:( Kivetessem a mandulámat vagy majd hátha "kinövöm" egyszer? Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 18. 08:42
 1/8 A kérdező kommentje:
elírtam a kérdést: *manduláM
2010. jún. 18. 08:42
 2/8 anonim ***** válasza:
szia,hogyha ez sokszor van akkor igen ,de most én is alig bírok beszélni... vagy inkább félek beszélni,mert hangom.. még egy kicsi van,de nagyon fáj (ha megszólalok) :(
2010. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.vok

na szval sztem igen,mert ezt így nem lehet..

2010. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen elég sűrűn van. Havonta tuti, van amikor csak kapar egy kicsit és elmúlik van amikor nagyon durván begyullad. Köszi a választ és jobbulást!:)
2010. jún. 18. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
kb. 6 éves koromtól nekem is ilyen volt..csak nekem nem volt tüszős. havonta egyszer mindig begyulladt és volt h másnapra vagy harmadnapra elis múlt.én is meg a szüleim is azt szerettük vlna ha kiveszik, de az orvos ugyanazt mondta mint neked, hogy megfogja a betegséget és akkor lejebb megy ha kiveszik. tavaj nyáron kivették, és azóta semmi bajom sincs :) csak ha hideg szénsavasat iszok akkor kicsit érzékeny a seb, de egyépként minden rendben :):) 16/L
2010. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Akkor lehet nekem is jobb lenne ha kiveszik? Kicsit azért félek :/
2010. jún. 18. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ne vetesd ki, ha szívesen szenvedsz!
2010. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz és azt mondta lehet, hogy a stressz miatt van...:S
2010. jún. 19. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!