Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magas lázam van napok óta....

Magas lázam van napok óta. Általában estére erősödik fel. Több orvosnál jártam a napokban, minden negatív, a vérképem sem mutat olyat amiből egyből kiderülne mi a bajom. Más panaszom nincs, csak a láz. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Április 12-től vesemedence gyulladással kezeltek, azelőtt egy héttel pedig erős megfázással. Minden esetben szintén magas lázam volt 39-39,5.

Különösebb fájdalmam nincs, ami megmutatná mi a baj.

Ha valakinek volt már ilyen, vagy tudna segíteni, kérem írjon!

18/L


2010. máj. 14. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj most gyógyulsz igazából a szervezeted dolgozik .
2010. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mindenesetre lesz még mellkas röntgen és fül-orr gégészet. Ma voltam nőgyógyon meg háziorvosnál, tegnap urológián és csak néznek maguk elé egyelőre.
2010. máj. 14. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak lázas voltam 1 hétig, végül a háziorvos elküldött mellkasröntgenre, és kiderült, hogy tüdőgyulladásom van.
2010. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet nálam is ez lesz! Ma már jobban vagyok, de várom már a röntgent. Köszi a választ :)
2010. máj. 15. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
lázas voltam egy hétig minden eredmény negatív,végül háziorvosnál kaptam két nap lázcsillapító injekciót( nem volt kellemes fenékbe kaptam) de azóta semmi bajom!22/L
2010. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!